Naši lektoři

Petr Piňos
„Rád tvořím hudbu a používám ji při léčení změněnými stavy vědomí“

Více

Zabývám se léčením hudbou zejména ve spojení se změněnými stavy vědomí – relaxací, dechem, léčivým transem.

První zkušenost s léčením bioenergií jsem získal před 25 lety u Milana Calábka, dnes Univerzita Nové doby. Později se změněnými stavy vědomí u prof. Stanislava Grofa.

Nahrávám relaxační a meditační hudbu, pořádám meditační léčivé koncerty a hraji se skupinou Létající Koberec/tranzovní bubny/.

Kromě seminářů je možné domluvit i osobní konzultaci.

petrpinos.cz

Michal Haman
„Bubny jsou mojí cestou a vášní“

Více

Jsem transovní bubeník, bubny jsou mojí Cestou a vášní.

Pořádám Kruhy prožitkového bubnování, kde jako průvodce podporuji ostatní na cestě k hlubokému uvolnění a extatické radosti – totálně léčivému a harmonizujícímu stavu našeho bytí.

Od roku 1994 hrajeme s Petrem Piňosem ve skupině Létající Koberec /transovní bubny/.

Vizí a inspirací pro Kruhy prožitkového bubnování mi byl zážitek extatické radosti, který jsem měl před lety v rozšířeném stavu vědomí při hraní na obřadu s tradiční indiánskou medicínou. Během této zkušenosti jsem zažíval vnitřní kontakt se starým mexickým šamanem – chechtal se na mě jako šílenec a beze slov povzbuzoval, ať to na ty bubny pořádně rozjedu…

www.leciverytmy.cz

Rozhovor s Michalem Hamanem pro Flowee:

Veronika Diamantová
„Pomáhám lidem nalézt jejich vnitřní sílu a identitu pomocí silových a totemových zvířat“

Více

Zpěvačka, autorka písní a koncepce hudební školy Malý muzikant, která ročně vzdělává přes 500 dětí předškolního věku. Posledních 5 let se mi v životě realizují sny, které se mi kdysi zdály a přišly mi neuskutečnitelné.

Nejenže dělám práci, která je krásná, tvořím, uskutečňuji a předávám radost dětem, ale život mi do cesty poslal i šamanku z Tuvy, která mě zasvětila do toho jak pracovat ve změněných stavech vědomí a jak pracovat s hlasem při šamanském zpěvu.

Od té doby vedu semináře, na kterých jsem průvodcem, pomáhám lidem nalézt jejich vnitřní sílu a identitu pomocí silových a totemových zvířat. Když lidé najdou svoje kořeny, sami sebe, vždy se s nimi loučím a vidím jak jim září oči a zpívá duše. Jejich síla a vize jsou silné, na své cestě už nepotřebují ani mě, ani nikoho jiného. A to je krásné.

malymuzikant.cz

Kateřina Chrástná
„Existují jen dvě dědictví, u nichž má cenu doufat, že je předáme našim dětem  – kořeny a křídla.“ (Hodding Carter)

Více

Na své cestě jsem vystudovala DAMU, Divadelní antropologii, Integrační program se zakončením na Autorské tvorbě. Od mládí se věnuji různým tanečním technikám. Nejvíce mě oslovuje Feldenkraisova metoda, Africký tanec a Tanec pěti rytmů. V současné době se zabývám léčením tancem, hlasem, energetickými a slunečními cvičeními – Cestě k sebe léčení. Při cestě do Peru, kde jsem pobývala v džungli, se mi ještě více otevřel vztah k sobě samé, k přírodě, Matce Zemi. Uvědomila jsem si, že máme činit to, co nás činí šťastnými, vzpomenout si kdo jsme a proč tu jsme. V propojení s přírodou, Zemí je naše uzdravení.

Při léčení, v tanci, hudbě vycházím tedy nejvíce z přírody, která pomáhá aktivovat naše energetické světelné zdroje. Je pro mne tou největší učitelkou, léčitelkou. Vede mě do mého nitra, k tichu. Oheň, Voda, Země, Vzduch. Ty nádherné elementy, které nám pomáhají na cestě návratu k sobě. Slunce, Měsíc, Universum. Hladivé, světlené vibrace, které léči naši duši i tělo. Bylinky, stromy, ptáci, zvířata – bytosti, které nás zpřítomňují ve své moudrosti.

facebook

Komentáře jsou vypnuty.

  • Nejbližší akce

    • No Events