Naši lektoři

Petr Piňos
„Rád tvořím hudbu a používám ji při léčení změněnými stavy vědomí“

Více

Zabývám se léčením hudbou zejména ve spojení se změněnými stavy vědomí – relaxací, dechem, léčivým transem.

První zkušenost s léčením bioenergií jsem získal před 25 lety u Milana Calábka, dnes Univerzita Nové doby. Později se změněnými stavy vědomí u prof. Stanislava Grofa.

Nahrávám relaxační a meditační hudbu, pořádám meditační léčivé koncerty a hraji se skupinou Létající Koberec/tranzovní bubny/.

Kromě seminářů je možné domluvit i osobní konzultaci.

petrpinos.cz

Michal Haman
„Bubny jsou mojí cestou a vášní“

Více

Jsem transovní bubeník, bubny jsou mojí Cestou a vášní.

Pořádám Kruhy prožitkového bubnování, kde jako průvodce podporuji ostatní na cestě k hlubokému uvolnění a extatické radosti – totálně léčivému a harmonizujícímu stavu našeho bytí.

Od roku 1994 hrajeme s Petrem Piňosem ve skupině Létající Koberec /transovní bubny/.

Vizí a inspirací pro Kruhy prožitkového bubnování mi byl zážitek extatické radosti, který jsem měl před lety v rozšířeném stavu vědomí při hraní na obřadu s tradiční indiánskou medicínou. Během této zkušenosti jsem zažíval vnitřní kontakt se starým mexickým šamanem – chechtal se na mě jako šílenec a beze slov povzbuzoval, ať to na ty bubny pořádně rozjedu…

www.leciverytmy.cz

Rozhovor s Michalem Hamanem pro Flowee:

Veronika Diamantová
„Pomáhám lidem nalézt jejich vnitřní sílu a identitu pomocí silových a totemových zvířat“

Více

Zpěvačka, autorka písní a koncepce hudební školy Malý muzikant, která ročně vzdělává přes 500 dětí předškolního věku. Posledních 5 let se mi v životě realizují sny, které se mi kdysi zdály a přišly mi neuskutečnitelné.

Nejenže dělám práci, která je krásná, tvořím, uskutečňuji a předávám radost dětem, ale život mi do cesty poslal i šamanku z Tuvy, která mě zasvětila do toho jak pracovat ve změněných stavech vědomí a jak pracovat s hlasem při šamanském zpěvu.

Od té doby vedu semináře, na kterých jsem průvodcem, pomáhám lidem nalézt jejich vnitřní sílu a identitu pomocí silových a totemových zvířat. Když lidé najdou svoje kořeny, sami sebe, vždy se s nimi loučím a vidím jak jim září oči a zpívá duše. Jejich síla a vize jsou silné, na své cestě už nepotřebují ani mě, ani nikoho jiného. A to je krásné.

malymuzikant.cz

Kateřina Chrástná
„Existují jen dvě dědictví, u nichž má cenu doufat, že je předáme našim dětem  – kořeny a křídla.“ (Hodding Carter)

Více

Na své cestě jsem vystudovala Damu, Divadelní antropologii, Integrační program se zakončením na Autorské tvorbě. Tanci se věnuji od dětství a miluji ho jako svobodné vyjádření naší duše. Velmi mě oslovil Africký tanec, Feldenkraisova metoda a Tanec pěti rytmů.

V současné době se věnuji léčení tancem, hlasem, cestě k sebe léčení, která vede k radosti z pohybu, k radosti ze života. Je to intuitivní tanec.

facebook

Komentáře jsou vypnuty.